Suicide Squad: Kill the Justice League nie będzie już otrzymywać cotygodniowych aktualizacji od deweloperów.

Autor: Dmitro Koval | 03.06.2024, 08:14
Suicide Squad: Kill the Justice League nie będzie już otrzymywać cotygodniowych aktualizacji od deweloperów.

Około dwa tygodnie temu drugi odcinek serialu Suicide Squad: Kill the Jystice League: Season of the Joker ukazał się drugi epizod, "Duality". Po pełnej premierze Sezonu 1, Rocksteady przestawi się z cotygodniowych aktualizacji na wydawanie aktualizacji tylko wtedy, gdy pojawią się ważne wiadomości o nadchodzącej zawartości.

Co wiadomo

Deweloper stara się, aby każda nowa aktualizacja była ekscytującym wydarzeniem, jednocześnie informując graczy na bieżąco. Podczas gdy niektórzy zgadzają się, że takie podejście ma sens, inni obawiają się, że jest to oznaka malejącego wsparcia.

Według SteamDB, liczba graczy grających jednocześnie na Steam osiągnęła szczyt na poziomie 519 w ciągu ostatnich 24 godzin, co oznacza znaczny spadek w porównaniu z ponad 1000 graczy podczas premiery Joker Season.

Fani krytykowali brak zawartości, powtarzające się misje i długi czas rozgrywki w celu odblokowania Jokera, który jest również dostępny do kupienia.

Gdzie można zagrać?

Gra Suicide Squad: Kill the Justice League jest dostępna na konsolach Xbox Series i PlayStation 5, a także na komputerach PC z systemem Windows.

Źródło: GamingBolt