Nowa frakcja, dodatkowe tryby i trzy bronie: wszystko, co musisz wiedzieć o pierwszym sezonie sieciowej strzelanki XDefiant

Autor: Anton Kratiuk | 02.07.2024, 14:26
Nowa frakcja, dodatkowe tryby i trzy bronie: wszystko, co musisz wiedzieć o pierwszym sezonie sieciowej strzelanki XDefiant

Dziś w warunkowo darmowej strzelance XDefiant, która jest faworyzowana przez publiczność i przyciągnęła 11 milionów graczy, rozpoczyna się pierwszy sezon.

W przeddzień Ubisoft zorganizował specjalną transmisję, podczas której szczegółowo opowiedział o wszystkich innowacjach.

Co wiadomo

Główną nowością Sezonu 1 będzie pojawienie się w grze kolejnej frakcji - GSK, znanej z Rainbow Six Siege. Mapa Clubhouse będzie przypominać popularną strzelankę Ubisoftu, a dwie kolejne mapy - Daytona i Rockefeller - zostaną dodane w sierpniu i wrześniu.

Deweloperzy dodadzą trzy nowe bronie, które będzie można zdobyć w ramach darmowej przepustki bojowej. Będą to: karabin szturmowy LVOA-C, karabin snajperski L115 oraz śrutówka.

XDefiant zaoferuje tryb "Capture the Flag", a także wprowadzi pełnoprawny tryb rankingowy, w którym gracze będą walczyć w meczach 4*4, a przeciwnicy będą dobierani automatycznie na podstawie umiejętności i statystyk graczy.

Pierwszy sezon będzie również zawierał pełnoprawny system progresji, który nagradza graczy za doskonalenie umiejętności i konsekwentne uczestnictwo w meczach XDefiant.

Źródło: Ubisoft