Galaxy Flip 6 ponownie pojawił się na nowych zdjęciach z kluczowymi cechami konstrukcyjnymi

Autor: Vlad Cherevko | 03.07.2024, 21:39
Galaxy Flip 6 ponownie pojawił się na nowych zdjęciach z kluczowymi cechami konstrukcyjnymi

Przed prezentacją Samsunga Galaxy Flip 6 wciąż pojawia się coraz więcej przecieków na temat tego urządzenia, a tym razem znany insider ujawnił nowe zdjęcia nowości.

Co wiadomo

Obrazy zostały opublikowane przez insidera Evana Blassa i po raz kolejny potwierdziły znane już cechy konstrukcyjne, w tym zewnętrzny ekran, podwójny aparat i czarną ramkę wokół zewnętrznego wyświetlacza. Pokazano również zastosowania wyświetlacza, od uruchamiania aplikacji po używanie go jako wizjera do selfie.

Smartfon został zaprezentowany w kolorze niebieskim, ale oczekuje się, że będą dostępne inne kolory, w tym miętowy, srebrny i żółty.

Zgodnie z wcześniejszymi plotkami, Galaxy Flip 6 ma otrzymać procesor Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3, do 12 GB pamięci RAM i baterię o pojemności 4000 mAh.

Oczekuje się, że Samsung wkrótce zaprezentuje nową linię produktów podczas letniego wydarzenia Galaxy Unpacked, w tym Galaxy Flip 6 i Galaxy Fold 6, a także różne urządzenia do noszenia. Premiera odbędzie się już w przyszłym tygodniu, 10 lipca.

Źródło: @evleaks