Awaria Kindle uniemożliwia użytkownikom pobieranie e-booków

Autor: Nastya Bobkova | 05.07.2024, 01:25
Awaria Kindle uniemożliwia użytkownikom pobieranie e-booków

Według licznych doniesień, użytkownicy Kindle na całym świecie doświadczają problemów z pobieraniem nowych i wcześniej zakupionych książek na swoje urządzenia. Amazon potwierdził występowanie problemu i pracuje nad jego rozwiązaniem, ale może to potrwać do 48 godzin.

Co wiemy.

Awaria, która została podobno po raz pierwszy zauważona w środę, 3 lipca 2024 r., uniemożliwia użytkownikom pobieranie książek na urządzenia Kindle, nawet jeśli zostały one wcześniej zakupione. Próby rozwiązania problemu, takie jak ponowne uruchomienie urządzenia, usunięcie i ponowne pobranie książek oraz rejestracja i ponowna rejestracja Kindle, okazały się daremne.

Amazon potwierdził problem na swoich forach pomocy technicznej, stwierdzając, że pracuje nad jego rozwiązaniem.

Witryna Good e-Reader, która zajmuje się wiadomościami na temat e-booków, poinformowała, że może minąć co najmniej 48 godzin, zanim e-booki zaczną się ponownie pobierać, ale może to potrwać dłużej.

Chociaż awaria dotyczy urządzeń Kindle, użytkownicy nadal mogą pobierać e-booki z aplikacji Kindle na iOS i Androida.

Wielu użytkowników Kindle wyraziło swoją frustrację w mediach społecznościowych i na forach, a niektórzy twierdzą, że problem wpływa na ich zdolność do czytania wcześniej zakupionych ebooków.

Amazon nie podał żadnych informacji na temat przyczyny awarii.

Źródło: Amazon Forum