Ambitny fanowski mod do Fallout: London zostanie wydany "bardzo szybko" - twórcy zapewnili sobie wsparcie ekspertów GOG

Autor: Anton Kratiuk | 08.07.2024, 14:53
Ambitny fanowski mod do Fallout: London zostanie wydany "bardzo szybko" - twórcy zapewnili sobie wsparcie ekspertów GOG

Ogromny fanowski mod Fallout: London był kilkakrotnie przekładany. Ostatni raz miało to miejsce w kwietniu z powodu wydania przez Bethesdę dużej łatki do Fallout 4, która zepsuła kompatybilność tej gry z większością modów.

Zespół entuzjastów obiecał wydać swój projekt tak szybko, jak to możliwe i wygląda na to, że stanie się to w najbliższej przyszłości.

Co wiadomo

Deweloperzy poinformowali, że otrzymali wsparcie techniczne od cyfrowego sklepu GOG, który podjął się przetestowania stanu technicznego Fallout: London, a także jego kompatybilności z różnymi komputerami.

Jak tylko testy zostaną zakończone, mod zostanie udostępniony w wolnym dostępie.

Dla nas wszystkich ważne jest, aby ten ostateczny proces testowania został zakończony. Jesteśmy bardzo wdzięczni GOG za ich pomoc.

Może się wydawać, że nie robimy zbyt wiele, ale zapewniamy, że szefowie działów pracują niestrudzenie, aby upewnić się, że wydana wersja jest tak dobra, jak to tylko możliwe. Koniec jest bliski.

Póki co wiadomo, że Fallout: London będzie dostępny na GOG, ale nie poinformowano nic na temat Steama.

Przypomnijmy, że Fallout: London bazuje na grze Fallout 4 i przeniesie graczy do stolicy Wielkiej Brytanii, która podobnie jak Stany Zjednoczone bardzo ucierpiała w wyniku globalnej wojny nuklearnej. Twórcy moda obiecują pełnoprawną fabułę, nowe frakcje, postacie niezależne, bronie, stworzenia i wiele więcej.

Źródło: X