Plotka: sandboksowe RPG akcji Atlas Fallen od The Surge wkrótce w Game Pass

Autor: Vladislav Nuzhnov | 09.07.2024, 09:54
Plotka: sandboksowe RPG akcji Atlas Fallen od The Surge wkrótce w Game Pass

W sierpniu 2023 roku Deck13, studio znane z The Surge, wydało RPG akcji Atlas Fallen. Gra otrzymała przeciętne oceny i nie odniosła sukcesu, więc być może wkrótce zobaczymy ją w Game Pass.

Co wiadomo

Informator eXtas1s powiedział, że Atlas Fallen pojawi się na Game Pass "wkrótce". Nie podzielił się innymi szczegółami, ale jest prawdopodobne, że AF zostanie dodany do katalogu Game Pass do końca lata 2024 roku.

Dla tych, którzy nie są świadomi

Atlas Fallen to przygodowa gra RPG, która przenosi nas do świata fantasy, który jest prawie zdewastowany i pokryty piaskiem, i jest rządzony przez boga Thelosa, który ustanowił tyranię, a teraz musimy go zniszczyć. Ale gra wyróżnia się przede wszystkim nie fabułą, ale systemem walki. Dzięki magicznej rękawicy, która przekształca się w jedną z trzech broni i kamieniom esencji, które pozwalają dodawać nowe kombinacje, umiejętności i magię do naszego arsenału, możemy niszczyć wrogów tak, jak chcemy, i nie ma na to żadnych ograniczeń. A jeśli gramy w kooperacji ze znajomym, ta epickość się podwaja. Nie obyło się jednak bez wad. Przede wszystkim gra cierpi na trudną do zaskoczenia fabułę i monotonne questy, które zmuszają do ciągłego zbierania różnych przedmiotów i nie oferują niczego nowego.

Gra dostępna jest na PC, PS5 i Xbox Series. Więcej informacji na jej temat można znaleźć w naszej recenzji pod tym linkiem.

Źródło: @eXtas1stv