Po pokazie Assassin's Creed Shadows gracze podzielili się na dwa obozy: zwiastun otrzymał 194 tysiące polubień, ale ponad 215 tysięcy niechęci

Autor: Vladislav Nuzhnov | 16.05.2024, 10:31
Po pokazie Assassin's Creed Shadows gracze podzielili się na dwa obozy: zwiastun otrzymał 194 tysiące polubień, ale ponad 215 tysięcy niechęci

15 maja Ubisoft zaprezentował premierowy zwiastun Assassin's Creed Shadows, długo oczekiwanej gry osadzonej w feudalnej Japonii, ale opinie graczy na jego temat były podzielone.

Co wiadomo

Zwiastun ma prawie 3 800 000 wyświetleń. Zwiastun spodobał się 194 tysiącom osób, ale ponad 215 tysiącom się nie spodobał. Najczęściej gracze narzekają w komentarzach, że Ubisoft otworzył zamówienie przedpremierowe na grę, choć firma nie pokazała nawet gameplayu.

Oczywiście są tacy, którzy wierzą, że Ubisoft będzie w stanie stworzyć dobrą grę z serii, ale naprawdę, poczekajmy przynajmniej na demonstrację rozgrywki.

Dla tych, którzy nie są wtajemniczeni

W Assassin's Creed Shadows gracze poznają historię dwójki bohaterów: samuraja afrykańskiego pochodzenia Yasuke i dziewczyny shinobi Naoé.

Ich historie życiowe nie były ze sobą powiązane, ale z woli losu bohaterowie zmuszeni są do współpracy w walce z Zakonem Starożytnych, który przejął władzę w Japonii. W czerwcu deweloperzy obiecują zademonstrować pierwszy zwiastun rozgrywki z Assassin's Creed Shadows. Oczywiście nastąpi to na Ubisoft Forward 10 czerwca.

Kiedy się go spodziewać

Assassin's Creed Shadows ukaże się 15 listopada 2024 roku na PC, PlayStation 5 i Xbox Series.

Źródło: jabrek

PC