Data premiery dystopijnej, wysokobudżetowej gry opartej na komiksie Teenage Mutant Ninja Turtles: The Last Ronin mogła zostać ujawniona

Autor: Anton Kratiuk | 13.11.2023, 15:31
Data premiery dystopijnej, wysokobudżetowej gry opartej na komiksie Teenage Mutant Ninja Turtles: The Last Ronin mogła zostać ujawniona

Wielkobudżetowa gra akcji Teenage Mutant Ninja Turtles: The Last Ronin została oficjalnie zapowiedziana podczas THQ Nordic Digital Showcase 2023 w sierpniu.

Deweloperzy ujawnili, że Teenage Mutant Ninja Turtles: The Last Ronin to gra skierowana do dorosłych odbiorców i oparta na powieści graficznej o tej samej nazwie, która została wydana w 2020 roku.

Widzom pokazano piękny i dramatyczny zwiastun, ale do tej pory nawet przybliżona data premiery gry pozostaje nieznana.

Co wiadomo

Z profilu artysty koncepcyjnego Hunga Nguya (Hung Nguy) na ArtStation dowiedzieliśmy się nie tylko o przybliżonej dacie premiery Marvel's Wolverine.

Artysta wskazał również, że pracuje nad "filmem" opartym na Teenage Mutant Ninja Turtles: The Last Ronin, ale wcześniej nie informowano o takim projekcie. Najprawdopodobniej w ten sposób Hung Nguy zamaskował omawianą powyżej grę.

Data premiery dystopijnej, wysokobudżetowej gry opartej na komiksie Teenage Mutant Ninja Turtles: The Last Ronin mogła zostać ujawniona-2

Artysta wskazał, że "film" TMNT: The Last Ronin ukaże się w 2025 roku. I ta data brzmi absolutnie logicznie dla gry, ponieważ wcześniej studio Black Forest Games było zajęte innymi projektami i dopiero niedawno rozpoczęło aktywny rozwój mrocznej akcji, ale niezapowiedziany jeszcze film nie może zostać wydany tak szybko.

Co ciekawe, jeden z dyrektorów Paramount Global wspomniał wcześniej, że TMNT: The Last Ronin będzie podobne do God of War (2018) pod względem rozgrywki, co prawdopodobnie sugeruje podobne podejście do budowy półotwartych lokacji i ogólnej koncepcji systemu walki w grze.

Teenage Mutant Ninja Turtles: The Last Ronin dostępne będzie na PC, PlayStation 5 i Xbox Series.

Źródło: Hung Nguy (twórca usunął już wcześniej opublikowane informacje)