Galaxy A55 otrzymuje aktualizację w Europie, która poprawia łączność 4G TDD

Autor: Vlad Cherevko | 26.04.2024, 19:50
Galaxy A55 otrzymuje aktualizację w Europie, która poprawia łączność 4G TDD

Samsung niedawno wydał aktualizację oprogramowania dla Galaxy S22, Galaxy S23, Galaxy S24, Galaxy Fold 5, Galaxy Flip 5 i Galaxy A 54 w Europie, która poprawiła obsługę sieci 4G TDD na tych urządzeniach. Teraz firma wprowadziła podobną aktualizację również dla Galaxy A55.

Co wiadomo

Samsung wydał nową aktualizację dla międzynarodowego wariantu Galaxy A55, o numerze modelu SM-A556B, w Europie. Najnowsza aktualizacja oprogramowania zmienia wersję oprogramowania układowego Galaxy A55 na A556BXXU1AXC4.

Opis zmian w aktualizacji mówi: "Zaktualizowano obsługę regionalnego pasma LTE TDD". Obecnie nie ma informacji o tym, w jaki sposób przyniesie to korzyści użytkownikom, ale prawdopodobnie w jakiś sposób poprawi obsługę sieci 4G TDD przez urządzenie. Samsung twierdzi również, że smartfony Galaxy zakupione w Niemczech nie będą w stanie odbierać sygnałów w pasmach LTE TDD w następujących krajach: Belgia, Dania, Niemcy, Francja, Luksemburg, Holandia, Austria, Polska, Szwajcaria, Czechy.

Jeśli nie otrzymałeś jeszcze powiadomienia o aktualizacji oprogramowania, sprawdź je ręcznie w Ustawieniach " Aktualizacja oprogramowania " Pobierz i zainstaluj.

Źródło: Sammobile