Projektanci stworzyli koncepcję zegarka Apple Watch X z nowym wyglądem, kamerą FaceTime i funkcją pomiaru ciśnienia krwi

Autor: Helena Szczerbań | 13.05.2024, 00:01
Projektanci stworzyli koncepcję zegarka Apple Watch X z nowym wyglądem, kamerą FaceTime i funkcją pomiaru ciśnienia krwi

Od zeszłego roku krążą plotki, że Apple przygotowuje jubileuszową wersję swojego inteligentnego zegarka, Apple Watch X (podobnego do iPhone'a X). Jego premiera spodziewana jest w 2024 lub 2025 roku. Jednak projektanci już pokazali odważną koncepcję przyszłego zegarka.

Czego się spodziewać

Projektanci z niemieckiej agencji Wordsmattr zebrali przecieki, patenty i plotki na temat nadchodzącego zegarka Apple Watch i na podstawie tych informacji stworzyli koncepcję Apple Watch X. Należy pamiętać, że są to tylko obrazy, które odzwierciedlają wizję projektantów.

Zegarek na zdjęciu wygląda bardzo podobnie do Apple Watch Ultra, tylko obudowa jest zauważalnie cieńsza. Mała kamera FaceTime jest wycięta bezpośrednio w ekranie, a także czujnik ciśnienia krwi.

Rzeczywiście, krążą plotki, że Apple pracuje nad czujnikiem ciśnienia krwi dla swojego smartwatcha, a Apple Watch X otrzyma zaktualizowany projekt i cieńszą obudowę. Nic nie wskazuje jednak na to, że zegarek otrzyma kamerę - a urządzenie jej nie potrzebuje.

Co sądzicie o tej śmiałej koncepcji?

Źródło: Wordsmattr, 9to5mac