Honor planuje wypuścić składany telefon z ogromnym ekranem zewnętrznym i potężną baterią

Autor: Vlad Cherevko | 22.05.2024, 12:12
Honor planuje wypuścić składany telefon z ogromnym ekranem zewnętrznym i potężną baterią

Zgodnie z wcześniejszymi doniesieniami, Honor zaprezentuje serię smartfonów Honor 200 27 maja w Chinach, podczas gdy Honor Magic V Flip ma zostać zaprezentowany w czerwcu. Według plotek, Magic V Flip może otrzymać największy zewnętrzny wyświetlacz na rynku.

Co wiadomo

Znany chiński insider Digital Chat Station udostępnił zdjęcie zewnętrznej obudowy wyświetlacza Honor Magic V Flip. Według niego cała górna część tylnego panelu urządzenia to tylko ramka, co wskazuje na naprawdę duży ekran zewnętrzny. Łańcuch dostaw Honor podobno obecnie zamawia największy ekran zewnętrzny w branży małych urządzeń składanych.

Etui Honor Magic V Flip

Poniżej znajduje się makieta rzekomego Magic V Flip, na której widać ogromny zewnętrzny wyświetlacz i okrągły moduł aparatu. Według plotek, Magic V Flip będzie wyposażony w dwuogniwową baterię o pojemności 4500 mAh. Jednak inne specyfikacje telefonu pozostają nieznane. Mówi się również, że będzie to najcieńszy i najlżejszy składany telefon w stylu Flip.

Domniemany design nowego Magic V Flip

Magic Flip prawdopodobnie zmierzy się z konkurencją ze strony Xiaomi Mix Flip, który może zostać wydany mniej więcej w tym samym czasie. Ponadto będzie również konkurować z Galaxy Flip 6, który ma zostać zaprezentowany w lipcu.

Źródło: Digital Chat Station