Wyciekły zdjęcia iPhone'a 16 Pro i iPhone'a 15 Pro

Autor: Vlad Cherevko | 27.05.2024, 13:33
Wyciekły zdjęcia iPhone'a 16 Pro i iPhone'a 15 Pro

Wraz ze zbliżającą się zapowiedzią nowych smartfonów od Apple, w sieci pojawia się coraz więcej przecieków na temat przyszłych nowości. Tym razem pojawiło się szczegółowe porównanie konstrukcji iPhone'a 16 Pro z poprzednikiem iPhone'em 15 Pro.

Co wiadomo

Insider @MajinBuOfficial ujawnił świeże szczegóły na temat nadchodzącego iPhone'a 16 Pro. Porównanie z poprzednim modelem iPhone'a 15 Pro ujawnia, że nowy produkt otrzyma większy ekran do 6,3 cala, podczas gdy ekran poprzednika miał 6,1 cala. Ponadto iPhone 16 Pro może pochwalić się technologią Border Reduction Structure (BRS), która sprawi, że ramki wokół ekranu będą jeszcze cieńsze. Jednak bez funkcjonalnego ekranu na urządzeniu, które wyciekło, niemożliwe jest ostateczne potwierdzenie tych informacji.

System kamer również przeszedł zmiany. Oczekuje się, że iPhone 16 Pro będzie wyposażony w większy czujnik i dwa nowe aparaty: 12-megapikselowy peryskopowy teleobiektyw z 5-krotnym zoomem optycznym i 48-megapikselowy aparat ultraszerokokątny. Ulepszenia te mogą wywindować nowego iPhone'a na szczyt rankingów telefonów z aparatami fotograficznymi.

Pojawiły się również informacje o specjalnym przycisku przechwytywania, który łączy w sobie fizyczne naciśnięcie i czułość dotykową, naśladując korzystanie z tradycyjnego przycisku aparatu.

Pomimo innowacji, wygląd iPhone'a 16 Pro pozostaje wierny konstrukcji poprzedniego modelu, dzięki czemu wyglądają podobnie. Oczekuje się również, że nowy iPhone otrzyma mocniejszy procesor i zwiększoną pojemność baterii.

Źródło: @MajinBuOfficial