Microsoft Copilot jest teraz dostępny w Telegramie na urządzeniach Galaxy

Autor: Nastya Bobkova | 28.05.2024, 01:29
Microsoft Copilot jest teraz dostępny w Telegramie na urządzeniach Galaxy

Microsoft Copilot jest już dostępny w Telegramie na urządzeniach Galaxy. Ten inteligentny asystent, oparty na rewolucyjnym ChatGPT OpenAI, oferuje użytkownikom możliwość otrzymywania rekomendacji, statystyk sportowych, wskazówek dotyczących filmów i restauracji oraz poprawy języka wiadomości.

Co wiemy.

Na swojej stronie pomocy Microsoft twierdzi, że konsumenci mogą otrzymywać statystyki sportowe, spersonalizowane rekomendacje list odtwarzania muzyki, zabawne fakty, dowcipy, wskazówki dotyczące treningu i planowanie podróży za pośrednictwem Copilot na Telegramie. Ponadto, jako produkt Microsoftu, Copilot zapewnia dostęp do informacji z Internetu za pośrednictwem wyszukiwarki Bing.

Microsoft ograniczył korzystanie z Copilot w Telegramie do 30 zapytań dziennie.

Jak włączyć

Jak uzyskać dostęp do Copilot w Telegramie na urządzeniach Galaxy?

  • Otwórz aplikację Telegram na telefonie lub tablecie Galaxy (lub dowolnym urządzeniu z systemem Android lub iOS).
  • Wpisz @CopilotOfficialBot w pasku wyszukiwania i kliknij go. Następnie kliknij przycisk Start, który pojawi się na czacie.
  • Zostaniesz poproszony o podanie zarejestrowanego numeru telefonu. Wybierz "Wyślij mój numer telefonu komórkowego", aby rozpocząć.
  • Chatbot Copilot udostępni kilka rekomendacji. Możesz wybrać jedną z nich lub wpisać coś samodzielnie. Możesz także dodać obrazy, aby dodać więcej kontekstu do swoich rozmów.

Ta nowa funkcja przypomina niedawno wydany dostęp Gemini w aplikacji Wiadomości Google.

Źródło: Microsoft, SamMobile