Bezprzewodowe Systemy Prezentacyjne

Autor: Owen Moore | 09.04.2024, 18:57

Najlepsze bezprzewodowe systemy prezentacji w Maj 2024 to nie tylko oszczędność kabli. Nowoczesne rozwiązania zmieniają salę konferencyjną lub klasę w wysoce wydajną przestrzeń do współpracy. Umożliwiają udostępnianie treści z praktycznie dowolnego urządzenia i zostały zaprojektowane z myślą o środowiskach BYOD (Bring Your Own Device).

Jednak im więcej produktów pojawia się na rynku, tym bardziej mylące staje się dokonanie właściwego wyboru. W tym przeglądzie skupię się na popularnych systemach do różnych zastosowań, od małych sal konferencyjnych po duże obiekty korporacyjne.

Przetestowałem 5 bezprzewodowych urządzeń do prezentacji i zwróciłem szczególną uwagę na łatwość obsługi, jakość obrazu, liczbę użytkowników itp. Po wypróbowaniu bezprzewodowego systemu prezentacji nigdy nie będziesz chciał wrócić, ponieważ taki system pozwala interaktywnie zaprojektować prezentację i przenieść ją na zupełnie nowy, wysoce profesjonalny poziom.

Jeśli masz mało czasu, oto moje najlepsze propozycje bezprzewodowych systemów prezentacji:

wybór redakcji
BenQ InstaShow S WDC10
BenQ InstaShow S WDC10
InstaShow S uwalnia od instalowania jakichkolwiek aplikacji i sterowników. Wystarczy podłączyć nadajnik do laptopa i działa on bez względu na posiadany system operacyjny. Funkcja Split Screen pozwala nawet 2 osobom na jednoczesną prezentację w rozdzielczości 1080p. Podczas przesyłania strumieniowego wideo Full HD nie występują opóźnienia ani zakłócenia. A dzięki obsłudze Miracast i Airplay można połączyć się nawet ze smartfona lub tabletu. Gorąco polecam!

Kup na Amazon

Najlepszy ogólnie
BARCO CLICKSHARE CSE-200
BARCO CLICKSHARE CSE-200
Bezprzewodowy system prezentacji umożliwia bezprzewodowe połączenie z centralnym ekranem, obsługując dwa źródła jednocześnie na ekranie i do 16 jednoczesnych połączeń. Umożliwia udostępnianie z laptopów, tabletów lub smartfonów i oferuje ulepszone funkcje bezpieczeństwa. System jest dostarczany z dwoma przyciskami.

Kup na Amazon


Spis treści:


Najlepsze bezprzewodowe systemy prezentacyjne: Przewodnik kupującego

Z mojego doświadczenia wynika, że bezprzewodowe systemy prezentacyjne stały się nieodzownym narzędziem nowoczesnych spotkań, konferencji i sal lekcyjnych. Systemy te umożliwiają użytkownikom płynne udostępnianie treści z ich urządzeń, dzięki czemu prezentacje są bardziej angażujące i ułatwiają współpracę.

Jednak przy wielu opcjach dostępnych na rynku, wybór odpowiedniego bezprzewodowego systemu prezentacji może być zniechęcający.

Ten przewodnik dla kupujących pomoże ci w poruszaniu się po kluczowych czynnikach, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze najlepszego bezprzewodowego systemu prezentacji dla twoich potrzeb.

1. Kompatybilność

Najważniejsza rzecz, na którą należy zwrócić uwagę:

 • Kompatybilność urządzeń: Upewnij się, że bezprzewodowy system prezentacji obsługuje szeroką gamę urządzeń, w tym laptopy (Windows i Mac), smartfony i tablety (iOS i Android). Kompatybilność z różnymi systemami operacyjnymi ma kluczowe znaczenie dla wszechstronnego rozwiązania.
 • Opcje połączeń: Poszukaj systemów, które obsługują różne opcje połączeń, takie jak Wi-Fi, Bluetooth lub USB, aby dostosować się do różnych urządzeń i preferencji dotyczących łączności.

2. Łatwość użytkowania

Aby zapewnić łatwość użytkowania należy

 • Przyjazny dla użytkownika interfejs: System powinien być intuicyjny i łatwy w użyciu zarówno dla prezenterów, jak i uczestników. Przyjazny dla użytkownika interfejs upraszcza proces podłączania urządzeń i udostępniania treści.
 • Konfiguracja i instalacja: Rozważ systemy, które są łatwe w instalacji i konfiguracji. Minimalny czas instalacji i konfiguracji jest niezbędny do efektywnego prowadzenia spotkań i prezentacji.

3. Zasięg bezprzewodowy i stabilność

Kolejny z najważniejszych czynników, na które należy zwrócić uwagę:

 • Zasięg bezprzewodowy: Oceń zasięg bezprzewodowy oferowany przez system. Większy zasięg jest korzystny w przypadku większych sal konferencyjnych lub audytoriów. Upewnij się, że sygnał pozostaje stabilny nawet przy maksymalnej odległości.
 • Obsługa zakłóceń: Poszukaj systemów z solidnymi możliwościami obsługi zakłóceń, ponieważ zatłoczone środowiska Wi-Fi mogą prowadzić do problemów z łącznością. Zaawansowane systemy powinny automatycznie przełączać się na mniej zatłoczone kanały.
bezprzewodowy system prezentacyjny 2024

4. Bezpieczeństwo

Nie zapomnij o bezpieczeństwie:

 • Szyfrowanie danych: Bezpieczeństwo jest najważniejsze. Upewnij się, że system wykorzystuje protokoły szyfrowania w celu ochrony poufnych informacji udostępnianych podczas prezentacji. Preferowane są standardy szyfrowania WPA2 lub WPA3.
 • Ochrona hasłem: Bezpieczny proces logowania, taki jak ochrona hasłem, zapewnia, że tylko autoryzowani użytkownicy mogą uzyskać dostęp do systemu prezentacji. Niektóre systemy oferują dodatkowe funkcje bezpieczeństwa, takie jak kody PIN lub uwierzytelnianie urządzeń.

5. Funkcje współpracy

Zwróć uwagę na:

 • Wsparcie dla wielu użytkowników: Oceń, czy system pozwala wielu użytkownikom na jednoczesne udostępnianie swoich ekranów. Funkcja ta usprawnia współpracę podczas prezentacji grupowych.
 • Adnotacje i znaczniki: Systemy, które umożliwiają uczestnikom dodawanie adnotacji lub oznaczanie udostępnianych treści w czasie rzeczywistym, mogą sprzyjać interaktywnym dyskusjom i burzom mózgów.

6. Integracja

Zwróć na to uwagę:

 • Kompatybilność z istniejącymi narzędziami: Jeśli Twoja organizacja korzysta z określonego oprogramowania lub sprzętu, sprawdź, czy bezprzewodowy system prezentacji płynnie integruje się z obecnym stosem technologii. Ważna jest również kompatybilność z popularnymi platformami wideokonferencyjnymi.
 • Obsługa API: Niektóre zaawansowane systemy oferują interfejsy API (Application Programming Interfaces) do niestandardowej integracji z innym oprogramowaniem lub automatyzacji określonych zadań.

7. Jakość dźwięku i obrazu

Ostatnie, ale nie mniej ważne:

 • Obsługa wysokiej rozdzielczości: Upewnij się, że system może obsługiwać treści w wysokiej rozdzielczości (HD) i 4K, zapewniając wyraźny obraz. Ponadto sprawdź, czy obsługuje wiele formatów wyświetlania i proporcji obrazu. Na przykład Yealink RoomCast + WPP30 z 4K.
 • Jakość dźwięku: Oceń możliwości audio systemu, w tym obsługę mikrofonu i synchronizację dźwięku. Czysty dźwięk ma kluczowe znaczenie dla efektywnych prezentacji i wideokonferencji.
najlepszy bezprzewodowy system prezentacyjny 2024

Bezprzewodowe systemy prezentacji - TOP 5

Przedstawiamy crème de la crème bezprzewodowych systemów prezentacji, w których technologia łączy się z komfortem.

Wybór redakcji BenQ InstaShow S WDC10
BenQ InstaShow S WDC10
 • Jednoczesny użytkownik (do): 2 Maks.
 • Liczba prezenterów (do): 16 Maks.
 • Rozdzielczość: 1080p Full HD; Maks. Zasięg: 9m
Najlepszy ogólnie Barco ClickShare CSE-200
Barco ClickShare CSE-200
 • Jednoczesny użytkownik (do): 2 Maks.
 • Liczba prezenterów (do): 16 Maks.
 • Rozdzielczość: 1080p@60Hz; Maks. Zasięg: 30m
Premium Choice Barco ClickShare CSE-800
Barco ClickShare CSE-800
 • Jednoczesny użytkownik (do): 8 Maks.
 • Liczba prezenterów (do): 64 Maks.
 • Rozdzielczość: 4K@60Hz; Maks. Zasięg: 30m
Najlepszy budżet Yealink ‎RoomCast + WPP30
Yealink ‎RoomCast + WPP30
 • Jednoczesny użytkownik (do): 1 Maks.
 • Liczba prezenterów (do): 4 Maks.
 • Rozdzielczość: 4K
WOLNY WYBÓR KLUCZA SPRZĘTOWEGO Kramer VIA GO2
Kramer VIA GO2
 • Jednoczesny użytkownik (do): 2 Maks.
 • Liczba prezenterów (do): 254 Maks.
 • Rozdzielczość: 4K@30Hz

Najlepsze bezprzewodowe urządzenia do prezentacji: Porównanie

Zanurzając się głębiej, przedstawiam niuanse każdego z bezprzewodowych systemów prezentacji, zapewniając dokonanie świadomego wyboru.

Urządzenie Jednoczesna liczba użytkowników Maks. Liczba prezenterów Maks. Rozdzielczość
BenQ InstaShow WDC10 2 16 1080p
Barco ClickShare CSE-200 2 16 1080p
Barco ClickShare CSE-800 8 64 4K@60Hz
Yealink ‎RoomCast + WPP30 1 4 4K@60Hz
Kramer VIA GO2 2 254 4K@30Hz

Bezprzewodowe urządzenie prezentacyjne BENQ InstaShow WDC10

Wybór redakcji

Model otrzymał kilka ważnych aktualizacji, w tym obsługę rozdzielczości 1080p Full HD i dzielenie ekranu dla maksymalnie 2 osób. Główną zaletą rozwiązania Benq jest to, że osoba prowadząca prezentację nie musi instalować aplikacji na laptopie. InstaShow S jest niezwykle łatwy w konfiguracji i współpracuje z każdym systemem operacyjnym. Wystarczy tylko podłączyć nadajnik do portów HDMI i USB i nacisnąć przycisk, aby rozpocząć prezentację.

Architektura wolna od aplikacji i 128-bitowe szyfrowanie AES zapewniają, że poufne dane firmy są chronione przed złymi aktorami. Umożliwia natychmiastową współpracę dzięki dwóm przyciskom i może obsługiwać do 16 różnych prezenterów lub źródeł po zakupie dodatkowych przycisków. Na ekranie dotykowym można przełączać slajdy i zarządzać aplikacjami laptopa za pomocą ekranu dotykowego, ale funkcja Touch Back jest dostępna tylko dla systemu Windows. BenQ InstaShow S WDC10 jest wyposażony w dwa przyciski HDMI i pojemnik do przechowywania.

Plusy:

 • Łatwy w użyciu. Nie wymaga sterowników ani innego oprogramowania
 • Do 2 użytkowników może współdzielić ekran w tym samym czasie
 • Bezpieczna transmisja danych bez łączenia się z siecią firmową (ale masz też taką opcję)
 • Możliwość udostępniania ekranu smartfona

Wady:

 • Jeśli laptop nie ma portu HDMI lub USB-A, potrzebny będzie adapter
 • Brak funkcji moderatora źródła treści

Podsumowanie: Jak wskazują moje testy, BENQ InstaShow S WDC10 otrzymał znaczące aktualizacje, w tym obsługę rozdzielczości Full HD 1080p i udostępnianie ekranu dla maksymalnie 2 osób. Posiada konfigurację bez aplikacji. System zapewnia niezawodną ochronę i natychmiastową współpracę dla maksymalnie 16 prezenterów lub źródeł.

BenQ InstaShow S WDC10
BenQ InstaShow S WDC10
 • Jednoczesny użytkownik (do): 2
 • Maks. Liczba prezenterów (do): 16
 • Maks. Rozdzielczość: 1080p Full HD; Maks. Zasięg: 9m

Sprawdź cenę


Bezprzewodowy system prezentacji Barco ClickShare CSE-200

Najlepszy ogólnie

Barco ClickShare CSE-200 składa się z dwóch części: Jednostki Bazowej i Przycisków ClickShare. Jednostka jest sercem systemu i podłącza się ją do wyświetlacza lub projektora, podczas gdy przyciski ClickShare są podłączone do komputera PC lub Mac. Zarówno na laptopach z systemem Linux, jak i Chromebookach możliwe jest dublowanie ekranu za pomocą przeglądarki Chrome, obsługiwane jest również bezprzewodowe przesyłanie z systemów Android i iOS. Model ten został zaprojektowany z myślą o małych i średnich salach konferencyjnych. Dwie osoby mogą udostępniać prezentacje na tym samym ekranie w tym samym czasie, a funkcja moderacji pozwala ręcznie wybrać, czyje treści mają być transmitowane (strumieniowane). Wyposażony w dwuzakresowe Wi-Fi, CSE-200 z łatwością wyświetla wideo HD. Dostępna jest również funkcja Touch Back do pracy na panelach dotykowych.

Standardowy pakiet zawiera dwa przyciski ClickShare ze złączem USB-A. Są one również dostępne jako nadajniki do nowoczesnych laptopów z portami USB-C. Wsparcie jest również na wysokim poziomie - Barco regularnie wydaje aktualizacje i poprawki bezpieczeństwa. CSE-200 można podłączyć bezpośrednio do projektora, a zmotoryzowany ekran projekcyjny pomoże uzyskać najlepszy możliwy obraz bez zagracania przestrzeni.

Plusy:

 • Łatwy w konfiguracji, nie wymaga szkolenia
 • Tryb moderatora pozwalający uniknąć przypadkowego przełączenia ekranu podczas prezentacji
 • Szeroki zakres opcji łączności

Wady:

 • Przyciski sprzętowe obsługują tylko systemy Windows i Mac

Podsumowanie : Barco ClickShare CSE-200 to wszechstronny bezprzewodowy system prezentacji składający się z jednostki bazowej i przycisków ClickShare. Idealny do małych i średnich sal konferencyjnych, system pozwala dwóm uczestnikom na jednoczesne udostępnianie, a funkcja moderacji umożliwia ręczne wybieranie treści do emisji.

Barco ClickShare CSE-200
Barco ClickShare CSE-200
 • Jednoczesny użytkownik (do): 2
 • Maks. Liczba prezenterów (do): 16
 • Maks. Rozdzielczość: 1080p@60Hz; Maks. Zasięg: 30m

Sprawdź cenę


Bezprzewodowy system prezentacji Barco ClickShare CSE-800 do sal konferencyjnych

Wybór klasy premium

Flagowy bezprzewodowy system prezentacji firmy może być podłączony nie tylko do jednego, ale do dwóch wyświetlaczy 4K jednocześnie, z maksymalnie 4 różnymi ekranami na każdym z nich. Umożliwia to zespołom bardziej efektywną współpracę i zwiększenie produktywności podczas spotkań. W razie potrzeby można wyznaczyć moderatora do przełączania się między prelegentami bez niepotrzebnego zamieszania. ClickShare CSE-800 obsługuje również dodatkowe funkcje bezpieczeństwa. W zależności od potrzeb firmy, moderator może wybrać jeden z trzech poziomów bezpieczeństwa, na przykład włączyć żądania kodu dostępu w aplikacji mobilnej.

Po podłączeniu do ekranu dotykowego CSE-800 umożliwia tworzenie czarnych tablic i adnotacji. Oznaczone obrazy mogą być zapisywane w formacie PDF, a wszyscy podłączeni użytkownicy otrzymają ich kopię. W pozostałym zakresie urządzenie działa podobnie do innych modeli producenta. Wyposażone jest w cztery przyciski, dostępna jest również aplikacja ClickShare.

Plusy:

 • Kompatybilność z komputerami stacjonarnymi i urządzeniami mobilnymi
 • Do 8 jednoczesnych użytkowników na dwóch ekranach
 • Funkcje moderacji i bezpieczeństwa - szczególnie cenne dla dużych firm
 • Umożliwia interaktywność poprzez ekran dotykowy

Wady:

 • Przyciski działają tylko z komputerami PC i Mac

Podsumowanie: Z moich ustaleń wynika, że Barco ClickShare CSE-800 to flagowy bezprzewodowy system prezentacyjny firmy, oferujący obsługę dwóch wyświetlaczy 4K i możliwość wyświetlania do czterech różnych ekranów na każdym wyświetlaczu, poprawiając współpracę i produktywność spotkań.

Barco ClickShare CSE-800
Barco ClickShare CSE-800
 • Jednoczesny użytkownik (do): 8
 • Maks. Liczba prezenterów (do): 64
 • Maks. Rozdzielczość: 4K@60Hz; Maks. Zasięg: 30m

Sprawdź cenę


Yealink ‎RoomCast + WPP30 bezprzewodowy system prezentacyjny

Najlepszy budżet

Yealink RoomCast + nadajnik WPP30 to innowacyjne rozwiązanie do bezprzewodowego przesyłania ekranu, które obsługuje do 4 ekranów jednocześnie i zapewnia wyraźne i płynne udostępnianie. Oferuje multi-sharing 4K/60FPS i dlatego nadaje się do prezentacji i wideokonferencji.

Kompaktowa konstrukcja i opcje zasilania PoE lub DC zapewniają łatwe wdrożenie i efektywną współpracę w salach konferencyjnych i multimedialnych miejscach pracy. WPP30 Wireless Presentation Pod typu plug-and-play zapewnia bezpośrednie odbicie ekranu do centralnego monitora bez konieczności stosowania oprogramowania lub sterowników, zapewniając niezwykle wyraźną, szybką i stabilną projekcję z niskim opóźnieniem.

Odbiornik RoomCast wykorzystuje technologię transmisji WiFi i jest kompatybilny z różnymi systemami operacyjnymi, umożliwiając udostępnianie ekranu za pośrednictwem WPP30, Miracast, AirPlay lub Google Cast. Ponadto RoomCast koncentruje się na bezpieczeństwie danych, przesyłając treści tylko w obrębie sieci LAN i wykorzystując szyfrowanie WPA2-PSK i 128-bitowe AES, a także uwierzytelnianie PIN dla Miracast i AirPlay, aby zapobiec nieautoryzowanemu dostępowi.

Plusy:

 • Obsługa do 4 ekranów jednocześnie
 • Zapewnia 4K/60FPS
 • Plug & Play
 • Działa z systemami Windows, Mac, iOS, Android i obsługuje Miracast, AirPlay i Google Cast
 • Funkcje ułatwiające współpracę
 • Zapewnia ochronę danych dzięki WPA2-PSK i 128-bitowemu szyfrowaniu AES oraz obsługuje uwierzytelnianie PIN dla Miracast i AirPlay

Wady:

 • System opiera się na kapsule WPP30 do wyświetlania ekranu, co może być ograniczeniem, jeśli wymagane są dodatkowe kapsuły lub kapsuła zostanie zgubiona lub uszkodzona

Podsumowanie: Yealink RoomCast + WPP30 Transmitter to wszechstronne rozwiązanie do bezprzewodowego wyświetlania ekranu, które obsługuje do 4 ekranów jednocześnie i oferuje multi-sharing 4K/60FPS. Jest wyposażony w bezprzewodowy moduł prezentacyjny WPP30 typu plug-and-play do łatwego tworzenia kopii lustrzanych ekranu, zapewniając wyraźne i stabilne wrażenia z projektora z niskim opóźnieniem. Urządzenie jest kompatybilne z różnymi systemami operacyjnymi i obsługuje funkcje współpracy, takie jak tablica i adnotacje. Zapewnia również bezpieczeństwo danych dzięki szyfrowaniu i uwierzytelnianiu kodem PIN, aby zapobiec nieautoryzowanemu dostępowi.

Yealink ‎RoomCast + WPP30
Yealink ‎RoomCast + WPP30
 • Jednoczesny użytkownik (do): 1
 • Maks. Liczba prezenterów (do): 4
 • Maks. Rozdzielczość: 4K

Sprawdź cenę


System prezentacji w sali konferencyjnej Kramer VIA GO2

Wolny wybór klucza sprzętowego

Domyślnie Kramer VIA GO2 korzysta z sieci firmowej. Prezenter musi jedynie połączyć się z biurową siecią Wi-Fi, otworzyć stronę internetową i wprowadzić kod dostępu. Urządzenie obsługuje Miracast i AirPlay, Kramer oferuje również aplikacje desktopowe i mobilne z dodatkowymi funkcjami. Urządzenie jest bardzo kompaktowe i nie wymaga zewnętrznych adapterów. Jeśli jednak pracownicy są przyzwyczajeni do przycisków sprzętowych, można zamówić opcjonalne klucze sprzętowe USB VIA Pad.

Dwóch użytkowników może jednocześnie prezentować swoje treści, a funkcja Nie przeszkadzać zapobiega przypadkowemu przełączeniu ekranu. Aplikacja kliencka oferuje silne 1024-bitowe szyfrowanie. Administrator sieci może skonfigurować wbudowany moduł Wi-Fi jako dodatkowy punkt dostępu dla gości ze względów bezpieczeństwa.

Zalety:

 • W pełni bezprzewodowa platforma udostępniania ekranu
 • Obsługa wszystkich głównych systemów operacyjnych: Windows, MacOS, Chrome OS, iOS i Android
 • Użytkownicy zdalni mogą również uczestniczyć w prezentacji

Wady:

 • Administrator IT musi upewnić się, że segmentacja sieci jest odpowiednio skonfigurowana.
 • Im więcej użytkowników w tym samym czasie, tym większa przepustowość będzie potrzebna.

Podsumowanie : Kramer VIA GO2 to wygodne bezprzewodowe urządzenie do prezentacji, które łatwo łączy się z siecią firmową. Obsługuje Miracast i AirPlay, oferuje aplikacje desktopowe i mobilne dla dodatkowych funkcji i pozwala dwóm użytkownikom na jednoczesną prezentację.

Kramer VIA GO2
Kramer VIA GO2
 • Jednoczesny użytkownik (do): 2
 • Maks. Liczba prezenterów (do): 254
 • Maks. Rozdzielczość: 4K@30Hz; Maks. Zasięg: NIE DOTYCZY

Sprawdź cenę


Najczęściej zadawane pytania dotyczące bezprzewodowego systemu prezentacji do sali konferencyjnej

Masz jeszcze jakieś pytania? Mam odpowiedzi!

bezprzewodowa prezentacja

Jakie są zalety bezprzewodowych systemów prezentacji?

Nie zawsze udaje się rozpocząć spotkanie na czas, ponieważ co najmniej jedna lub może dwie osoby próbują poradzić sobie z chaosem kablowym lub dołączyć do prezentacji. Inne osoby próbują znaleźć kogoś z działu IT, aby uniknąć całkowitego zakłócenia harmonogramu i upewnić się, że spotkanie może się rozpocząć.

Następnie dowiadujesz się, że jeden z prezenterów nie może do ciebie dołączyć, a niektóre ważne informacje mogą zostać pominięte. Jeśli chcesz uniknąć podobnych sytuacji, instalacja bezprzewodowego systemu prezentacji dla wielu użytkowników jest optymalnym rozwiązaniem. Przyjrzyjmy się szczegółowo jego zaletom.

Cechy Korzyści
Prezentacja jest dostępna w każdej sali konferencyjnej w najkrótszym możliwym czasie. Prezentacja może rozpocząć się natychmiast, zwiększając wydajność.
Informacje mogą być udostępniane między użytkownikami bez żadnych opóźnień. Poprawia komunikację i szybkość podejmowania decyzji.
Wszyscy uczestnicy spotkania są zaangażowani w prezentację lub informowani o wszystkich ważnych omawianych kwestiach, nawet jeśli uczestniczą w niej na odległość. Zapewnia integrację i kompleksowe zrozumienie dla zdalnych uczestników.
Pozytywny wpływ na ogólną produktywność i efektywność procesu pracy. Prowadzi do bardziej produktywnych spotkań i lepszych wyników.
Obraz i dźwięk są przesyłane bezprzewodowo do sprzętu audio i wideo w pomieszczeniu. Eliminuje potrzebę stosowania kabli, skracając czas konfiguracji i zmniejszając bałagan.
Kompatybilność z laptopami, iPadami, komputerami Mac, iPhone'ami lub urządzeniami z systemem Android bez konieczności konfiguracji lub dostosowywania rozdzielczości. Upraszcza korzystanie z technologii wszystkim użytkownikom, niezależnie od wybranego przez nich urządzenia.
Bezprzewodowa prezentacja bez konieczności uczenia się kolejnego nieznanego urządzenia przed każdą prezentacją. Oszczędność czasu i wysiłku, dzięki czemu spotkania rozpoczynają się szybciej i przebiegają sprawniej.
Sprawia, że spotkania są bardziej aktywne, umożliwiając łatwe i intuicyjne udostępnianie treści. Zachęca uczestników do współpracy i zaangażowania.

Jakie zalety ma ClickShare?

 1. Bardzo łatwy w użyciu: Plug - Click - Share
 2. BYOD: każdy może korzystać z własnego urządzenia
 3. Przyjazny dla IT: płynna integracja z istniejącą siecią i infrastrukturą IT
 4. Łatwa integracja: bez instalacji, bez kabli, bez oprogramowania

W jakich pomieszczeniach można stosować bezprzewodowe systemy prezentacji?

Ogólnie rzecz biorąc, można ich używać w dowolnym miejscu z połączeniem bezprzewodowym. W szczególności: w salach konferencyjnych, salach lekcyjnych, salach spotkań lub salach wykładowych, gdzie można czerpać korzyści z pracy z systemem wieloplatformowym. W ten sposób każdy użytkownik ma dostęp do prezentacji lub materiałów dydaktycznych na własnym komputerze PC lub laptopie. Interakcja obecnych i odległych użytkowników sprawia, że jest to naprawdę wygodne. Dopóki znajdujesz się w obszarze sygnału, możesz uzyskać dostęp do wszystkich dostępnych informacji.

Bezprzewodowe systemy prezentacji przesyłają slajdy z wielu źródeł do projektora lub interaktywnego wyświetlacza w sali konferencyjnej. Sprawdź naszą listę najlepszych mini-projektorów do prezentacji biznesowych.

Rozwiązania do prezentacji bezprzewodowej: Podsumowanie

Jest teraz dość oczywiste, że istnieje wiele powodów, dla których warto wybrać bezprzewodowy system prezentacji dla wielu użytkowników. Przedstawiłem najlepsze opcje, takie jak BenQ InstaShow WDC10 lub Barco CSE-200, które z pewnością pomogą tobie i twojej firmie. Przepływy pracy w Twojej firmie szybko staną się bardziej wydajne, poprawi się interakcja między pracownikami, a Twój zespół będzie w stanie zoptymalizować wszystkie przepływy pracy w firmie oraz z partnerami lub klientami.


Więcej informacji: